Binicilik & Pony Kulübü

 
At Eğitimi
NASK Binicilik Kulübü

Binicilik Kulübümüzde Uluslararası tecrübeye sahip ve Binicilik Federasyonunca onaylı uzman antrenörlerimiz eşliğinde binicilik eğitimleri alabilir ve dilerseniz lisanslı sporcu olabilirsiniz. 10 yaşından itibaren Binicilik Kulübümüzde eğitimlerimiz başlamaktadır.  Dilerseniz hemen binicilik kariyerinize başlayabilirsiniz.

Pony ile Çocuk
NASK Pony Kulübü

7 - 12 yaş arasındaki küçük sporcu adaylarımız Pony Kulübümüze kaydedilmektedir. Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimine çok olumlu katkıları olan binicilik sporu özgüveni de geliştirir. Siz de çocuğunuzu  şehir stresinden uzaklaştırın ve hayat boyu dost olacakları atlar ile tanıştırın. Pony eğitimlerimiz Mart ayından itibaren başlayacak olup ön kayıtlar alınmaya devam etmektedir.

IMG_8119.JPG
Atla Tanışma Turları ve Okul Grupları

Kulübümüzde atla tanışma turları hava durumuna göre açık ve ya kapalı alanda yapılmaktadır. Tüm Okul gruplarımıza özel atlı turlar, toplu binicilik eğitimleri, kahvaltı organizasyonları, veli buluşmaları ve öğretmenlerimize özel organizasyonlar özel fiyatlarla sunulmaktadır. Kahvaltı ve at binişinden sonra öğrencilerinizle yemyeşil bahçelerimizde oyunlar oynayın, eğlenin, tertemiz doğanın keyfini çıkarın.

 

Doğa Turları

At kovboy
Atlı Doğa Turları

Güncelleniyor

Açık hava çift
Doğa Yürüyüşü & Bisiklet Turu

Güncelleniyor

Gölde tekne
Tekne ile Göl Gezisi

Güncelleniyor

 

Diger Aktivite & Hizmetler

Yaratıcı Düğün Dekorasyon
Özel Gün Organizasyonları

Güncelleniyor

Logo1.png

Güncelleniyor