Kahvaltı

    Bursa merkeze 20 - 25 dakika uzaklıkta bulunan Nilüfer Atlı Spor Kulübü bünyesindeki restoranımız 150 kişilik kapalı ve şömineli salon ve 2000 m² açık bahçede hizmet veriyor. 

    En iyi olma hedefinde Bursa kahvaltı mekanları içerisinde gittikçe artan bir popülerliğe sahip restoranımızda kahvaltı yapmak için randevu almayı unutmayın. Kahvaltı sonrasında hava durumuna göre açık veya kapalı manejimizde at binmeyi de deneyimleyebilirsiniz. Ata binerken seyis arkadaşlarımız size refakat edecekler.

 

    Kahvaltı içeriğimiz: Beyaz Yağlı Peynir, Ezine Peynir, Taze Köy Peyniri, Çeçil Peyniri, Eski Kaşar Peyniri, Siyah Zeytin, Yeşil Kırma Zeytin, Bal, Tereyağı, Kaymak, *Vişne Reçeli, Çilek Reçeli, Ayva Reçeli, Çikolata, Domates Salçası, Biber Sosu, Domates söğüş, Salatalık söğüş, Biber, Maydanoz, Marul, Kuru Kayısı, Ceviz, Patates Kızartması, Sigara Böreği(pazar günleri Lokma), jambon, Haşlanmış Yumurta, Köy Ekmeği ve **Sınırsız Çay.

Serpme Çiftlik Kahvaltısı Kişi Başı 34 ₺

Izgara
Izgara

Izgara Kasap köfte ve sucuk menülerimiz saat 14.00' den itibaren servis ediliyor. Zengin içerikli köfte menümüzü denemenizi tavsiye ediyoruz. Dilerseniz köftenizi kilo olarak da sipariş edebilirsiniz. 

Köfte menü  25 ₺

Kasap Köfte Kg. 90 ₺

Akçalar Mahallesi, Fadıllı Yolu No:67
16110 Nilüfer / Bursa

Tel:  0534 786 49 69

niluferatlispor@gmail.com

© 2018 by Nilüfer Atlı Spor Kulübü 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon