Kahvaltı

    Bursa merkeze 20 - 25 dakika uzaklıkta bulunan Nilüfer Atlı Spor Kulübü bünyesindeki restoranımız 150 kişilik kapalı ve şömineli salon ve 500 kişi kapasiteli ve 2000 m² açık bahçede hizmet veriyor. 

    En iyi olma hedefinde Bursa kahvaltı mekanları içerisinde gittikçe artan bir popülerliğe sahip restoranımızda kahvaltı yapmak için randevu almayı unutmayın. Kahvaltı sonrasında hava durumuna göre açık veya kapalı manejimizde at binmeyi de deneyimleyebilirsiniz. Ata binerken seyis arkadaşlarımız size refakat edecekler.

 

    Güncel Kahvaltı içeriğimiz: Beyaz Peynir, Ezine Peynir, Çeçil Peynir, Kaşar Peynir, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Bal, Tereyağı, Kaymak, Reçel, Çikolata, Acuka Sosu, Domates ve Salatalık Söğüş, Mevsim Yeşillikleri, Mercimek Köfte, Mevsim Meyvesi, Kuru Kayısı, Ceviz, Kek, Pankek, Patates Kızartması, Sigara Böreği, Muska Böreği, Soslu Sosis, Tereyağlı Soslu Haşlanmış Yumurta ve Kahvaltı Süresince Sınırsız Çay.

Serpme Çiftlik Kahvaltısı Kişi Başı 59 ₺

(Son Güncelleme : Aralık 2021)

IMG_0231.JPG
Izgara
Izgara

Izgara, Kasap köfte ve sucuk Çeşitlerimiz saat 14.00' den itibaren servis ediliyor. Lezzetli ve kaliteli ızgara çeşitlertimizi denemenizi tavsiye ediyoruz.