Kahvaltı

    Bursa merkeze 20 - 25 dakika uzaklıkta bulunan Nilüfer Atlı Spor Kulübü bünyesindeki restoranımız 150 kişilik kapalı ve şömineli salon ve 2000 m² açık bahçede hizmet veriyor. 

    En iyi olma hedefinde Bursa kahvaltı mekanları içerisinde gittikçe artan bir popülerliğe sahip restoranımızda kahvaltı yapmak için randevu almayı unutmayın. Kahvaltı sonrasında hava durumuna göre açık veya kapalı manejimizde at binmeyi de deneyimleyebilirsiniz. Ata binerken seyis arkadaşlarımız size refakat edecekler.

 

    Kahvaltı içeriğimiz: Beyaz Yağlı Peynir, Ezine Peynir, Çeçil Peyniri, Kaşar Peyniri, Pekmezli Lor Peyniri, Siyah Zeytin, Yeşil Kırma Zeytin, Bal, Tereyağı, Kaymak, Vişne Reçeli, Çikolata, Domates Salçası, Acuka Sosu, Domates söğüş, Salatalık söğüş, Mevsim yeşillikleri, Mevsim meyvesi, Kuru Kayısı, Ceviz, Gül Böreği, Patates Kızartması, Sigara Böreği(pazar günleri Lokma), soslu sosis, Haşlanmış Yumurta, Köy Ekmeği ve **Sınırsız Çay.

Serpme Çiftlik Kahvaltısı Kişi Başı 50 ₺

Izgara
Izgara

Izgara, Kasap köfte ve sucuk Çeşitlerimiz saat 14.00' den itibaren servis ediliyor. Lezzetli ve kaliteli ızgara çeşitlertimizi denemenizi tavsiye ediyoruz.

Kasap Köfte Kg. 

Akçalar Mahallesi, Fadıllı Yolu No:67
16110 Nilüfer / Bursa

Tel: 0551 178 43 11 niluferatlispor@gmail.com

© 2018 by Nilüfer Atlı Spor Kulübü 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon