top of page
ATC_1746.jpg

At Sırtında Unutulmaz Bir Evlilik Teklifi

Lisede, üniversitede, ortak bir arkadaş aracılığıyla veya bir flört uygulamasında tanışmış olsanız da , hayatınızın aşkını buldunuz ve bunu kalıcı kılmanın zamanı geldi.  Nasıl evlenme teklif edeceğinizi bulmak, bunu unutulmaz kılmak ve organize etmek büyük bir girişimdir. Tüm süreçte size yardımcı olmak ve bu organizasyonun muhteşem geçmesini sağlamak için deneyimli ekibimiz burada. Aşağıda size sunduğumuz evlilik teklifi paketlerimizi inceleyin ve detaylar için bizi arayın.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Pink Sugar

1

Özel ve Romantik Atmosfer

Doğanın içinde, huzurlu ve romantik bir atmosfere sahibiz. Muhteşem doğamız ve atlarımızla  evlilik teklifini daha özel  geçireceksiniz.

2

Daima Hatırlanacak Bir An

Evlilik teklifi için seçilecek mekan, o anın ömür boyu hatırlanmasına katkı sağlar. Ata Binmek'te, bu özel anı daha da benzersiz ve kalıcı kılacaktır.

3

Doğal ve Sıcak Bir Ortam

Kulübümüzde size doğal ve sıcak bir ortam sunuyoruz. Bu da evlilik teklifini daha samimi, sıcak ve içten bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak.

Mutlu Gelin Damat

Rezervasyon

Tüm Sorularınız için Bizi Rahatlıkla Arayabilirsiniz

Bir Evlilik Teklifi Nasıl Planlanmalı

1. Partnerinizin Sizinle Evliliğe Hazır Olduğunuzdan Emin Olun

Bie evlilik teklifi planlamaya başlamadan önce, ikinizin de beyninde evlilik olduğundan emin olmak önemlidir . Partnerinizle gelecek hakkında konuşun. İsterseniz ortak bir yakın arkadaştan yardım isteyerek sizinle evlilik konusuna nasıl baktığını öğrenin. Büyük bir hevesle planladığınız organizasyonun bir hezimetle sonuçlanmaması için umarım, o yüzük kutusunu açtığınızda partnerinizin ne söyleyeceğine dair bir fikriniz olur.

2. Doğru Yüzüğü Satın Alın

Nişan yüzüğü , eşinizin hayatının geri kalanında her gün takacağı bir mücevherdir, bu yüzden gerçekten neyi sevdiklerini anlayın. Her gün taktığı takıları takip edin, Pinterest panolarına bir göz atın veya yakın bir arkadaşınızdan ya da aile üyenizden yardım alın. Kuyumculara gelince, harika incelemeler ve hizmet sunan güvenilir bir mağazadan alışveriş yaptığınızdan emin olmak için öneriler alın. Yüzük ölçülerini öğrenin. Bir sır değilse, sadece sorun.

 

Sürpriz bir planlama yapıyorsanız, eşinizin mücevherlerini kontrol edin. Düzenli olarak taktığı bir yüzük bulun (ve hangi parmağına taktığını not edin). Ardından ya yanınızda bir kuyumcuya getirin ya da kendi parmağınıza ne kadar sığdığını işaretleyin. Birçok kuyumcu, eşinizin boyuna ve kilosuna göre yüzük ölçüsü konusunda iyi bir tahminde bulunabilir ancak tedbirli olun ve alırken değişim kartı istemeyi unutmayın.

3. Kişisel Olun

Artık bir yüzüğünüz olduğuna göre, evlilik teklifi planlamanın zamanı geldi. Büyük bir jest , samimi bir an veya aile ve arkadaşlarla çevrili bir sürpriz olsun, eşinizin seveceği teklif türünü düşünün . Bütçeniz ne olursa olsun, göz kamaştırabileceğiniz güzel, duygusal bir noktaya odaklanın. Onun için bir anlam ifade eden havalı bir alan bulun. Bu sadece sizin rahat oturma odanız bile olabilir, ancak onu tonlarca mumla süsleyin ve alanın hissini tamamen değiştirin.  Herkese uyan tek tip fikirlerden kaçının.

4. Bir Profesyonelden Yardım Alın

Aşkınızı en iyi siz bilirsiniz, ancak bazen bir miktar yardım almak stresinizi azaltacaktır. Organizasyon firmaları her şeyle ilgilenir; böyle bir lüksün size pahalıya mal olacağını bilin, ancak her zaman bütçenize uygun bir plan vardır. Bir firmadan yardım alarak sakin ve aklı başında kalabilir ve bu anın tadını çıkarabilirsiniz çünkü bu sizin için de büyük bir an. 

5. Not Alın

Söylemek istediklerinizi not almak için biraz zaman ayırın. Düşüncelerinizi kağıda dökmek ve ön hazırlık yapmak akıllıca olacaktır, soruyu sorma zamanı geldiğinde heyecanlanabilirsiniz, önceden yapılmış bir hazırlık sizi sakinleştirecektir.  Tabii ki cümlenin sonunda, "Benimle evlenir misin? olacak.

6. Yüzüğü Güvende Tutun

Yüzüğü satın aldığınız andan itibaren onu güvende tutun. Sigorta yaptırın ve  teklif zamanı gelene kadar yüzüğü saklamak için güvenli bir yer bulun. Teklif etmeye hazır olduğunuzda, güvenlik hala önemli. Yüzüğün fermuarlı bir cepte veya kutuda güvenli bir şekilde, düşürmeden kolayca ulaşabileceğiniz bir yerde olduğundan emin olun.

7. Beklemede Bir Fotoğrafçı Olmalı

İster bir profesyonel kiralayın, ister bir arkadaşınıza ve iPhone'una güvenin, müstakbel nişanlınız bu olayı belgeleyecek birini bulduğunuz için sizi daha çok sevecektir. Partnerinizin teklifin geleceği hakkında hiç bir fikri yoksa, kesinlikle anlık tepkilerini çekmelerini söyleyin.

8. Esnek Olun

 Güneş batmak üzere ya da akşam yemeği neredeyse bitmek üzere diye teklifi aceleye getirmeyin, gerçekten doğru an gelene kadar bekleyin. Ve biraz daha mütevazı bir şey planladıysanız, sevgiliniz işten stresliyse veya hava durumu yeteri kadar içinizi ısıtmıyorsa, birkaç gün beklemek daha mantıklı olabilir.

9. Acele Etmeyin

Artık soruyu sormaya hazırsınız! O an geldiğinde derin bir nefes alın, diz çökün ve muhtemelen birçok kez prova ettiğiniz duygusal konuşmayı yapın.  Partnerinize biraz zaman verin, ona sevinmesi/ağlaması/sarılması için yeterli zamanı verin. 

  • Bursa evlilik teklifleri evlenme teklifi en güzel evlilik teklifleri en güzel evlenme teklifleri uludağ evlilik teklifi etkileyici evlenme teklifleri ilginç evlilik teklifleri evlilik teklifi paketi kitapevi otel evlilik teklifi sürpriz evlilik teklifi romantik evlilik teklifi evlenme teklifi edilecek yerler ilginç evlenme teklifleri evlilik teklifi fiyatları değişik evlenme teklifleri sevgiliye evlenme teklifi en iyi evlenme teklifleri evlilik teklifi edilecek yerler doğada evlilik teklifi farklı evlilik teklifleri sürpriz evlenme teklifi

bottom of page